Úklidové firmy, agentury, služby a práce Ústí nad Labem

Přemýšlíte o využití služeb úklidové firmy? Kvalitní, šetrné a finančně nenáročné úklidové službya úklidové práce Vám zajistí úklidové firmy z Ústí nad Labem, které působí po celém Ústeckém kraji.  Každá uvedená úklidová firma Vám poskytne pravidelný i nepravidelný úklid kanceláří v administrativních budovách, průmyslových halách včetně úprav a udržování čistoty venkovních ploch objektů. Odběrem úklidových služeb u některých z uvedených firem můžete splnit svou zákonnou povinnost - náhradní plnění pro rok 2012 a dále.

Úklidové firmy a úklidové služby

Ještě nikdy jste nevyužili služeb úklidové firmy a rádi byste to změnili? Pak právě Vám rádi představíme úklidové firmy z Ústí nad Labem, které garantují poskytování profesionální, kvalitní a spolehlivé úklidové práce. Tyto firmy se pohybují na trhu s úklidovými službami řadu let a během této doby zrealizovali celou řadu zakázek a úklidových prací. Každá uvedená úklidová firma neustále vylepšuje a zdokonaluje své úklidové služby a díky tomu si buduje a udržuje spokojené klienty. 

Úklid firem a úklidové práce

Úklidová služba se Vám postará o úklid firem, administrativních a komerčních budov, garáží, průmyslových podniků, obchodních a sportovně relaxačních center, úklid kanceláří atd. Veškeré služby jsou poskytované v podobě jednorázových prací, nebo pravidelného úklidového servisu.

Velkoplošný denní úklid

Úklidová služba formou velkoplošného denního úklidu se skládá z mnoha činností a úkonů, které jsou prováděny pravidelně za pevných podmínek dojednaných s klientem. Úklid firem a úklid kanceláří formou pravidelného úklidu zajistí ve Vašem objektu čisté a příjemné prostředí.

Generální úklid objektů

Úklid firem a dalších objektů formou generálního úklidu poskytuje úkony, které se nedělají při denním úklidu a kde je použita speciální úklidová technika i chemie pro hloubkové čištění. Tento typ servisu je ve většině případů časově náročnější. Mezi základní činnosti generálního úklidu patří např. strojové mytí a čištění podlah, čištění koberců, mytí oken, úklid těžko dostupných prostor za pomoci vysokozdvižné plošiny nebo horolezecké techniky, mytí osvětlení a ošetření pevných ploch polymerními vosky.

Úklidová firma a její zaměstnanci

Každá uvedená úklidová firma přísně dbá na výběr kvalifikovaných zaměstnanců vykonávajících úklidové práce. Zájmem každé firmy je spokojený zákazník a toho se dá docílit i díky dlouhodobé, spolehlivé spolupráci s pracovníky úklidu. Úklidová služba podléhá přímo manažerům, kteří dohlížejí na kvalitu odvedené úklidové práce a zajišťují včasné odhalení závad, které se ihned operativně řeší. Ať se jedná o úklid firem, domů nebo úklid kanceláří, jsou pracovníci úklidové služby připraveni odvést co nejkvalitnější a nejspolehlivější úklidové práce.

Úklidové firmy a životní prostředí

Úklid firem, úklid kanceláří i jiných objektů se provádí za použití kvalitních a ekologicky nezávadných prostředků. Další samozřejmostí je povinnost pracovníků třídit odpad. Díky těmto opatřením mají úklidové práce minimální dopad na životní prostředí.


Kontakt

Berní 2261/1 
400 01 Ústí nad Labem

tel.: (+420) 475 201 308
e-mail: usti@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN, a.s. Ústí nad Labem

Tato úklidová agentura poskytuje úklidové služby a nabízí úklidové práce. Působí nejen v Ústí nad Labem, ale na celém území ČR i v zahraničí. Poskytuje kompletní úklidový servis nejen úklid kanceláří v administrativních a průmyslových objektech, ale i v soukromých budovách.

Kontakt

Berní 2261/1 
400 01 Ústí nad Labem

tel.: (+420) 475 201 308
e-mail: usti@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Ústí nad Labem

Dceřiná společnost agentury D.I.SEVEN, a.s. poskytuje kompletní správu budov a nemovitostí jak v Ústí nad Labem, tak i po celé ČR a zajišťuje úplný servis Facility managementu který zahrnuje v rámci Facility managementu i úklidové služby a úklidové práce. Tato společnost poskytuje náhradní plnění.

Kontakt

Berní 2261/1 
Ústí nad Labem, 400 01

Tel.: +420 475 208 286
e-mail: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Úklidové práce a služby - SIPADAN a.s. Ústí nad Labem

Agentura SIPADAN a.s. působí na trhu s úklidovými službami již od roku 2002 a je další prosperující úklidovou agenturou v Ústí nad Labem. Poskytuje např. úklid kanceláří, mytí garážových stání a průmyslových hal atd. Provádí veškeré úklidové práce ve špičkové kvalitě. Tato úklidová agentura nabízí možnost odběru náhradního plnění.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1 

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Úklidové práce a služby - D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Ústí nad Labem

Tato společnost je další úklidová firma s předmětem podnikání - úklidové služby a práce. Odběrem služeb od této agentury mohou zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci plnit svou zákonnou povinnost o zaměstnanosti - náhradní plnění již pro rok 2022. Tato úklidová agentura nabízí mnoho garancí kvality.