Property Management a Facility Ústí nad Labem

Na těchto stránkách se máte možnost seznámit s profesionální firmou města Ústí nad Labem, která nabízí spolehlivou a komplexní správu budov a údržbu nemovitostí, obsahující služby Property management a Facility management.

Správa budov a nemovitostí

Správa budov a údržba nemovitostí v Ústí nad Labem poskytuje díky dlouholeté zkušenosti kvalifikovaných zaměstnanců služby ve špičkové a stoprocentní kvalitě. Služby Facility managementu se vždy řídí podle potřeb a požadavků klienta. Poskytuje komplexní služby spojené se správou nemovitostí a údržbou budov svojí špičkovou kvalitou a s profesionálním přístupem s cílem maximální spokojenosti klienta. Dle požadovaných služeb klienta souvisejících se službami Facility managementu je vždy nastaven proces pro Property management. Property management zahrnuje ekonomické, obchodní činnosti a Energy management. Díky nim Vám společnost zajistí stoprocentní chod, stav i administrativu budovy.

Property management s možnostá náhradního plnění

Pokud vlastníte firmu a zaměstnáváte víc jak 25 zaměstnanců, tak jistě tušíte, že podle zákona jste zaměstnávat osoby se zdravotním postižením ve výši povinného podílu (4 %). Nebo odvést povinný podíl do státního rozpočtu. Tato bezpečnostní agentura splňuje zaměstnává více než 50 % osob se ZPS a nabízí firmám náhradní plnění již pro rok 2022 ve formě odběru služeb (např. Property management) nebo výrobků. Pomůže vám tak výrazně ušetřit na odvodech do státní kasy.


Kontakt

Berní 2261/1 
400 01 Ústí nad Labem

tel.: (+420) 475 201 308

e-mail: usti@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

D.I.SEVEN FACILITY

Facility a Property management – D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Ústí nad Labem

Agentura D.I.SEVEN FACILITY, a.s. působí v Ústí nad Labem i po celé ČR a zabývá se správou a údržbou budov a nemovitostí. Tyto služby se dělí na facility management a property managemenet.

Property management

Property management zahrnuje ekonomické a obchodní služby, právní servis spojené se základním Společenstvím vlastníků jednotek. Do Property managementu patří i předávání a přebírání bytů a nebytových prostor. Společnost zastoupí klienta vůči třetím osobám, např. při účetních auditech. Patří sem také Energy management, díky kterému se optimalizují investiční náklady na opravy, spotřebu energií, řízení a údržbu technologií atd.

Facility management

Facility management se týká servisu, pomocí kterého se technické zařízení budovy udržuje v bezporuchovém chodu pravidelnou údržbou a kontrolní činností budovy profesionálním pracovníkem. Facility - administrativní správa obsahuje administrativní provoz budovy, vedení dokumentace, ekonomické služby, vypracování provozních řádů atd. Facility - infrastrukturální služby zvyšují atraktivitu budovy a zajišťují služby týkající se plynulého chodu a bezpečnosti budovy.