Náhradní plnění 2016 - zaměstnávání OZP v Ústí nad Labem

Povinnost zaměstnávat OZP platí pro všechny zaměstnavatele s více jak 25 zaměstnanci. Vyhnout se zaměstnávání osob se zdravotním postižením, ale přesto pracovně podpořit handicapované občany v kraji města Ústí nad Labem, řeší náhradní plnění 2016.    

Neváhejte příliš dlouho

Zákon stanovuje povinný podíl pro zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Ten činí 4 % z celkového počtu zaměstnanců. Pokud zaměstnavatel nezaměstná OZP, může odevzdat peníze do státního rozpočtu, anebo odebrat výrobky či služby i zadat zakázky oprávněným poskytovatelům náhradního plnění. Legislativní úpravy z roku 2012 již neumožňují poskytovat náhardní plnění neomezeně, proto může dojít k rychlému vyčerpání služeb či výrobků určených pro náhradní plnění 2016 v kraji Ústí nad Labem a mnohým firmám nezbude nic jiného, než bez užitku odevzdat peníze státu.

Jednejte rychle

Včasným objednáním služeb však lze předejít peněžnímu odvodu státu. Služby, které nabízí bezpečnostní a úklidové agentury, jsou racionálně využitelné pro každou firmu. Od běžných každodenních úklidových služeb, až po ty náročnější, které jsou potřeba vykonat jednou za čas. Rovněž lze využít služeb, jako jsou např. údržba zeleně či údržba přilehlých venkovních komunikací.

Také nelze opomíjet hledisko bezpečnosti, kde jsou na výběr služby od nejběžnější fyzické ostrahy, až po nejmodernější elektronickou dálkovou ostrahu i s napojením na PCO. Prvky bezpečnosti nás provází v pořadatelských službách, na vrátnici a při recepčních službách a na zabezpečení různých akcí.

V neposlední řadě můžete využít i službu Facility management, která zajistí komplexní technickou a administrativní správu budov a majetku.

Odměna Vás nemine

Využít náhradní plnění 2016 v kraji města Ústí nad Labem může každý, kdo chce ušetřit na odvodu státu a přitom splnit povinný podíl. Rovněž se vyhne případné pokutě za nedodržení zákona a také nepříjemnému papírování. Odměnou pak každému zaměstnavateli budou užitečné služby a smysluplná podpora v zaměstnávání osob se zdravotním postižením.


Kontakt

Berní 2261/1 
Ústí nad Labem, 400 01

Tel.: +420 475 208 286
e-mail: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

SIPADAN a.s. Ústí nad Labem

Agentura SIPADAN a.s. působící na trhu od roku 2002 je další prosperující agenturou v Ústí nad Labem. Zabývá se poskytováním bezpečnostních a úklidových služeb a zaměstnáváním invalidních důchodců. Možnost zaměstnání a zapojení se do práce pro ZTP znamená zkvalitnění jejich života. Tato agentura nabízí možnost odběru náhradního plnění 2016 a tím možnost splnění zákonné povinnosti zaměstnávání OZP pro firmy 25+.

Kontakt

Berní 2261/1 
400 01 Ústí nad Labem

tel.: (+420) 475 201 308
e-mail: usti@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Ústí nad Labem

Kvalitní agentura, která působí také v Ústí nad Labem a poskytuje služby správy a údržby budov a nemovitostí, ve kterých se mohou občané se ZP a ZTP uplatnit ve službách facility managementu i property managementu. V těchto službách mají invalidní důchodci možnost širokého výběru práce. Tato společnost umožňuje osobám se zdravotním postižením profesní růst, zajistí zdarma jejich profesní školení, poskytuje jim firemní stejnokroj a příspěvky na stravu v podobě stravenek. Odběrem služeb - náhradní plnění od této firmy si splníte zákonnou povinnost pro rok 2016 a dále.

Kontakt

Randova 3205/2
150 00   Praha 5 - Smíchov


tel.: 284 860 001
e-mail: martin.soukup@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. Ústí nad Labem

Hlavním předmětem podnikání této firmy je ochrana a ostraha osob a majetku, a kompletní úklidové služby. I tato agentura nabízí náhradní plnění, jelikož se také zabývá zaměstnáváním osob se zdravotním postižením a má více než 50% zaměstnanců. Odběrem služeb od této agentury mohou zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci plnit svou zákonnou povinnost na rok 2014 o zaměstnávání OZP. Tato agentura působící i v Ústí nad Labem nabízí mnoho garancí kvality.